Voor onze afdeling dagbesteding zijn wij op zoek naar een medewerker team dagbesteding voor 24 - 32 uur.

We zoeken een collega die het een uitdaging vindt om cliënten te begeleiden bij de ontwikkeling van hun technische vaardigheden denk hierbij aan fietsherstelwerkzaamheden en houtbewerking.

Dagbesteding
Het team Dagbesteding biedt arbeidsmatige dagbesteding via diverse werkprojecten. Dagbesteding wordt gezien als een waardevol alternatief voor werk. Het aanbod van team Dagbesteding is in ontwikkeling met op dit moment de houtwerkplaats, fietsenwerkplaats, Pakkie Deftig (vintage kledingwinkels), Juttersgeluk en productiewerk. Veel cliënten hebben een beperkte (sociale) zelfredzaamheid. Het team wil op dat vlak van grote meerwaarde zijn en ondersteunt cliënten bij hun vaardigheden en persoonlijke doelen zoals daginvulling, dagbesteding, participatie en (vrijwilligers)werk. Dit gebeurt aan de hand van een ondersteuningsplan en de methodiek Competentiegericht Begeleiden. Het team bestaat uit een trajectregisseur, -coördinator en medewerkers dagbesteding.

Functie
Als medewerker dagbesteding begeleidt je, samen met je teamgenoten, cliënten op basis van een ondersteuningsplan bij hun deelname aan een divers aanbod van werkprojecten. Je bent verantwoordelijk voor een specifiek werkproject, en daarnaast indien nodig inzetbaar bij de andere werkprojecten. Hierbij richt je je primair op de methodische begeleiding van de cliënten. Daarnaast heb je de verantwoordelijkheid voor de praktische organisatie van jouw werkproject. Tot slot ben je aanspreekpunt voor de eventuele vrijwilligers die betrokken zijn.

We vragen
Wij zoeken iemand met enthousiasme, ervaring met het organiseren en coördineren van activiteiten en “feeling met de doelgroep’. Daarbij is het belangrijk dat je weet wat de specifieke problematiek van de doelgroep is en wat de mogelijkheden voor hen zijn. Daarnaast stellen wij minimaal een afgeronde MBO Sociaal Cultureel Werker (SCW) of MBO Medewerker Maatschappelijke  Zorg (MMZ) opleiding niveau 4 als eis voor de functie. Specifieke technische vaardigheden  vind je leuk om aan te leren.

De ideale kandidaat is creatief, kan een goede sfeer creëren en weet cliënten te stimuleren en motiveren tot deelname aan activiteiten en weet de juiste vrijwilliger te motiveren en in te zetten op een activiteit.

Wat bieden wij
Een interessante functie in een betrokken organisatie met gedreven collega’s. De communicatie binnen de Kessler Stichting gaat vlot en is open. We verwelkomen iedere nieuwe medewerker met een compleet introductieprogramma met trainingen. Collega’s die met cliënten werken worden in de methodiek Competentiegericht Begeleiden getraind en geschoold. De functie is ingeschaald in schaal 6 (Cao Sociaal Werk, max. € 3076,-). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1,5% van je brutosalaris) zijn een onderdeel van het arbeidsvoorwaardenpakket.

Belangstelling
Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 22 mei 2019. Klik hier om te solliciteren.

Voor meer informatie over deze functie kan je telefonisch contact opnemen met de coördinator van de dagbesteding Taїs Van Vijnckt via 070 – 8500 500 en kijken op de website onder het kopje “Meer informatie” -> dagbesteding. (Onderaan rechts op de startpagina).

Over werken