Voor onze afdelingen VBW (verzorgd Beschermd Wonen) Viljoen en de Noodopvang zijn wij op zoek naar meerdere verzorgende IG (VIG)! Wil je een carrière switch? Grijp je kans en solliciteer naar een job als verzorgende IG (24-28 uur).

Locatie Viljoen zoekt meerdere VIG-ers voor 24-28 uur per week. De functie van VIG-er zal een gecombineerde functie zijn waarbij je zowel werkzaam bent voor de cliënten van Viljoen alsook voor de Noodopvang. Deze functie is in onze organisatie nieuw, daarom is het van belang dat je het leuk vindt om met verschillende cliëntgroepen te werken in teams waar VIG taken nog niet gebruikelijk zijn en nog gezocht wordt naar een passende werkwijze.  In totaal hebben we drie collega’s nodig die tussen de 24 en 28 uur willen werken.

De afdeling
De afdeling Viljoen biedt plaats aan 25 cliënten. Zij hebben, naast een eigen kamer met douche en toilet, een gemeenschappelijke woon/eetkamer. In Viljoen wonen cliënten in een kleine groep van acht of negen personen en runnen zij met elkaar een huishouden. Er is een individueel programma met onder meer dagbesteding en ontspanningsactiviteiten. De cliënten hebben  naast een psychische aandoening meestal ook vraagstukken op andere levensgebieden, zoals verslaving(en), netwerken en/of negatieve ervaringen door een lange periode van dakloosheid. Viljoen is de afdeling waar de Kessler Stichting cliënten concentreert die met betrekking tot de somatische klachten ondersteuning nodig hebben.

Bij de Noodopvang kunnen cliënten, vanaf 18 jaar zonder een vaste verblijfplaats, terecht. Daarnaast transformeert de Noodopvang zich tot een soort eerste hulp voor cliënten die dakloos zijn en problemen hebben op meerdere levensgebieden. Naast nachtopvang wordt er begeleiding (somatisch en agogisch) en dagopvang geboden. Aan de Noodopvang is een ziekenboeg verbonden waar mensen kunnen herstellen & stabiliseren.

De functie
Als VIG-er werk je mee aan een leefbaar, functioneel, gezond en veilige sfeer op de afdeling. Je verricht verzorgende en indien daartoe bevoegd verpleegtechnische handelingen ter ondersteuning van de behandeling en begeleidt cliënten op professionele wijze aan de hand van een zorgplan. Tevens draag je bij aan de ontwikkeling van de cliënt naar meer zelfstandigheid en het verbeteren van de sociale vaardigheden. Daarbij behoort ook het laten zien van voorbeeldgedrag en uitdragen van het aanspreken op normen en waarden.

Binnen Viljoen is de gecombineerde functie Viljoen/Nachtopvang nieuw. Voor deze gecombineerde functie is het van belang dat je solistisch kan werken en je het leuk vindt om op verschillende locaties te werken.

De werktijden worden volgens een rooster vastgesteld en zijn van maandag t/m zondag.

Wij vragen
Naast enthousiasme en "feeling met de doelgroep" willen we dat je een opleiding MBO verzorgende IG (niveau-3) hebt afgerond en minimaal 2 jaar werkervaring.

Wij bieden
Een leuke job! De functie is ingeschaald in schaal 6 (Cao Sociaal Werk, max. €3.016,-). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1,5% van je bruto salaris) zijn een onderdeel van het arbeidsvoorwaardenpakket.

Lijkt het je wat of heb je vragen?
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met de  P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? Klik dan hier om te solliciteren.

Over werken