Voor onze afdeling VBW (verzorgd Beschermd Wonen) Viljoen zijn wij op zoek naar meerdere woonbegeleiders voor 16 tot 24 uur per week.
Wil je een carrière switch? Grijp je kans en solliciteer naar een leuke job als woonbegeleider.

De afdeling
De locatie VBW Viljoen biedt plaats aan 25 cliënten. Zij hebben, naast een eigen kamer met douche en toilet, een gemeenschappelijke woon/eetkamer. In Viljoen wonen cliënten in een kleine groep van acht of negen personen en runnen zij met elkaar een huishouden. Er is een individueel programma met onder meer dagbesteding en ontspanningsactiviteiten. De cliënten hebben naast een psychische aandoening meestal ook vraagstukken op andere levensgebieden, zoals verslaving(en), netwerken en/of negatieve ervaringen door een lange periode van dakloosheid. Viljoen is de locatie waar de Kessler Stichting cliënten concentreert die met betrekking tot de somatische klachten ondersteuning nodig hebben.

De functie
De woonbegeleider werkt aan het realiseren, in stand houden en verbeteren van een leefbaar, functioneel, gezond en veilig leefklimaat voor de cliënten op de afdeling. Houdt toezicht op de algemene gang van zaken. Handelt binnen de geldende beleidskaders, missie en algemene huisregels. De woonbegeleider bespreekt praktische vragen van cliënten, ondersteunt cliënten bij eenvoudige taken (o.a. op het gebied van voeding en schoonmaken) en voert lichte schoonmaakwerkzaamheden uit op de afdeling. De woonbegeleider heeft een voorbeeldrol qua gedrag voor de cliënten. De woonbegeleider maakt deel uit van een zelfstandig team. Samen met alle collega’s in het team ben je verantwoordelijk om de processen te laten werken en spreek je elkaar daarop aan. Voor de resultaten wordt het team aangestuurd door de manager(s) primair proces en wordt het team gevraagd en ongevraagd gecoacht en gefaciliteerd door een teamondersteuner.
Bij de Kessler noemen wij de functie medewerker sfeer en beheer.

Wij vragen
Diploma relevante MBO zorg opleiding op niveau 3 (SPW of MMZ), EHBO en/of BHV diploma, ervaring en kennis van, inzicht in en gevoel voor de cliëntengroep. Naast enthousiasme en ‘feeling met de doelgroep’ zoeken wij mensen met levens- en werkervaring binnen de doelgroep dak- en thuislozen en de problematieken die hieraan ten grondslag liggen. Wij zoeken een collega die sterk in zijn schoenen staat, flexibel en proactief is en een echte teamplayer.

Wij bieden
Interessante functie ingeschaald in schaal 4 (CAO Sociaal Werk, max. €2.541,-). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1,5% van je brutosalaris) zijn een onderdeel van het arbeidsvoorwaardenpakket. De woonbegeleider werkt met name avond- en nachtdiensten.

Lijkt het je wat of heb je vragen?
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag. Klik hier om te solliciteren.

Over werken