Ken je de sociale kaart van Den Haag en ben je bekend met de doelgroep dan is deze uitdagende functie een baan voor jou!
Voor ons team Kortdurende Opvang De la Rey zijn wij op zoek naar een nieuw collega voor de functie trajectcoördinator/trajectregisseur voor 36 uur per week.

De afdeling
Op onze locatie Kortdurende Opvang De la Rey kunnen cliënten (jongeren in de leeftijd van 18 tot 30 jaar) worden opgevangen voor maximaal zes maanden.

Tijdens de kortdurende opvang staat begeleiding centraal bij het vinden en behouden van passende vervolghuisvesting en het opbouwen van een sociaal netwerk. In de begeleiding wordt gebruik gemaakt van de methodiek 'competentiegericht begeleiden' (CGB), waarbij zoveel mogelijk beroep gedaan wordt op de vaardigheden en mogelijkheden van de cliënt. Ook worden cliënten begeleid bij schuldenproblematiek, budgettering en 'participatie en werk'.

Functie
Als traject coördinator wordt er van jou verwacht dat je de kwaliteit van de zorg bewaakt. Dit is heel breed zowel op afdelingsniveau als overstijgend. Je fungeert daarbij als ‘spin in het web’  Je bent het aanspreekpunt voor collega’s maar ook begeleid en coach je hen op de inhoud en kwaliteit van het ondersteunen van de cliënt. Je coördineert het tot stand komen, uitvoeren en bijstellen van de ondersteuningsplannen op de aspecten tijd, kwaliteit en resultaat., je hebt een helicopterview en houdt daarbij het overzicht.  Als trajectregisseur ben je bezig met het analyseren van informatie en hou je overzicht op de voortgang van trajecten. Je stelt ondersteuningsplannen op die uitgevoerd worden door de trajectondersteuners samen met de cliënt. Je houdt zicht op het verloop van dit traject en indien nodig pas je het plan aan. Bij de uitstroom van cliënten ben je verantwoordelijk voor een correcte administratieve afwikkeling.

De trajectcoordinator/-regisseur is onderdeel van een zelfstandig team. Alle collega’s in het team zijn verantwoordelijk voor het met elkaar laten werken van de processen van het team. De zelfstandige teams worden op resultaten aangestuurd door de manager(s) primair proces en worden gevraagd en ongevraagd gecoacht en gefaciliteerd door een teamondersteuner.

Wij vragen
Een afgeronde HBO opleiding (SPH, MWD), kennis van psychiatrische ziektebeelden, minimaal 3 jaar ervaring met de doelgroep jongeren (18-30 jaar) en de daarbij behorende sociale kaart, kennis van- en ervaring met competentiegericht begeleiden, uitstekende schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Ruime ervaring heeft met het coachen van collega’s bij de wijze waarop zij vakinhoudelijk hun functie vervullen. Verantwoordelijkheid neemt bij het maken en volgen van de ondersteuningsplannen. Persoonlijk leiderschap en een natuurlijk overwicht toont  in overzicht houden, daadkrachtig handelen en het samen met het team er voor gaan.

Wij bieden
De functie van trajectregisseur is ingeschaald in schaal 7 (CAO Sociaal Werk, Max €3.213, -). De functie van trajectcoördinator is ingeschaald in schaal 8 (CAO Sociaal Werk, Max € 3553, -). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1,5% van je brutosalaris) zijn een onderdeel van het arbeidsvoorwaardenpakket.

Lijkt het je wat of heb je nog vragen?
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en CV graag. Klik hier om te solliciteren.

Over werken