Voor onze afdeling Bereik in de Wijk zijn wij op zoek naar trajectondersteuners voor 28 tot 36 uur per week.

Functie
De trajectondersteuner geeft uitvoering aan de ondersteuningsplannen van de cliënten. De geboden ondersteuning is gericht op het stimuleren van activiteiten die de zelfredzaamheid van de cliënt behoudt of bevordert. Bij het geven van de ondersteuning wordt de methodiek competentiegericht begeleiden gehanteerd. De trajectondersteuner richt zich tevens op het realiseren van een zo optimaal mogelijk woon/leefklimaat, het in stand houden en zo nodig verbeteren hiervan. De trajectondersteuner maakt deel uit van een zelfstandig team welke op resultaten wordt aangestuurd door de manager primair proces.

Het team
van Bereik in de Wijk begeleidt clienten die zelfstandig wonen, tijdelijk verblijven in een voorziening voor begeleid zelfstandig wonen of voor langere periode begeleiding nodig hebben en Beschermd Zelfstandig wonen. In de meeste gevallen hebben clienten die worden begeleid een MWA beschikking op basis van psychiatrie / verslaving en / of LVB problematiek. Ook biedt Bereik in de Wijk Forensische Zorg aan, waarbij samenwerking met de reclassering een grote rol speelt. De begeleiding wordt veelal bij de clienten thuis geboden. Waar de nadruk op ligt, is dat het bieden van begeleiding van tijdelijke aard is en zich richt op het aanleren van (woon) vaardigheden waarmee de client in de toekomst zo zelfstandig als mogelijk kan functioneren.

We vragen
Afgeronde MBO opleiding (SPW 4 of MMZ 4), basiskennis van en inzicht in de problematiek van de cliënten en de daarbij behorende passende begeleidingsmethodiek, basiskennis van de sociale systemen voor zover van belang voor de begeleiding en ondersteuning van cliënten, kennis van psychiatrische ziektebeelden en psychosociale problematiek en kennis van de sociale kaart. Het is voor deze functie noodzakelijk dat je al ervaring hebt met het individueel begeleiden van cliënten. Vakmanschap is een van de uitgangspunten van ons handelen. Dat maakt dat daarvoor de volgende competenties nodig zijn: resultaatgerichtheid, empathisch vermogen, planmatig werken, anticiperen, communiceren, luisteren, integriteit, kwaliteitsgericht, samenwerken, flexibiliteit en persoonlijk leiderschap.

We bieden
Interessante functie ingeschaald in schaal 6 (CAO Welzijn, max. € 3.076,-). De trajectondersteuner bij Bereik in de Wijk werkt van maandag t/m vrijdag tussen 08:00 en 20:00 uur. Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1% van je bruto salaris).

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie, kijk dan op de website of neem contact op met P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag. Klik hier om te solliciteren.      

Over werken