Voor onze afdeling Bereik in de Wijk zijn wij op zoek naar een Trajectcoördinator voor 32 uur per week. Het betreft hier een bepaalde periode tussen de 3 en 6 maanden.

Afdeling
Het team van Bereik in de Wijk ondersteunt jongeren en volwassenen in een ambulante setting. Dat wil zeggen bij mensen thuis of in kleine doorstroomvoorzieningen. De ondersteuning richt zich o.a. financiën, dagbesteding huisvesting en/of sociaal netwerk.  Ook wordt er ondersteuning geboden bij problemen vanwege een psychische aandoening, een verslaving, een licht verstandelijke beperking of een nieuwe start na een periode van detentie.

Functie
De trajectcoördinator coacht de trajectondersteuners en trajectregisseurs op de kwaliteit en de uitvoering van de ondersteuningsplannen en geboden ondersteuning alsmede op de wijze waarop de medewerkers vakinhoudelijk hun functie vervullen. De trajectcoördinator coördineert het tot stand komen, uitvoeren en bijstellen van de ondersteuningsplannen op de aspecten tijd, kwaliteit en resultaat. De trajectcoördinator maakt deel uit van een zelfstandig team welke op resultaten wordt aangestuurd door de manager primair proces.

We vragen
Afgeronde HBO opleiding (SPH, MWD, HBO-V of Psychologie), kennis van psychiatrische ziektebeelden, minimaal drie jaar ervaring met de doelgroep, kennis van- en ervaring met competentiegericht begeleiden, leerprocessen en het coachen van collega’s. Daarnaast vragen we de volgende competenties: analytisch vermogen, methodisch werken, mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, luisteren, integriteit, kwaliteitsgericht, flexibiliteit, persoonlijk leiderschap en samenwerken.

We bieden
Interessante functie ingeschaald in schaal 8 (CAO Welzijn, max. € 3.624,-). De trajectcoördinator werkt alleen dagdiensten. Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1% van je bruto salaris).

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met het team P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 22 november a.s. Klik hier om te solliciteren

 

Over werken