Ben jij dienstverlenend, klantgericht, gericht op samenwerken en beschik je over goede communicatieve vaardigheden en goede beheersing van de Nederlandse taal? Dan is de Kessler Stichting op zoek naar jou.
Voor onze afdeling facilitaire dienst zijn wij op zoek naar een oproepkracht portier.

Functie
De portier is het eerste aanspreek- en servicepunt van onze bezoekers. De portier houdt zich bezig met toezicht houden, bezoekers ontvangen, informatie verstrekken, telefoonverkeer afhandelen, werkprocessen faciliteren en interne activiteiten ondersteunen.

Werkzaamheden van onze portier bestaat uit o.a. handhaving van de orde, rust en veiligheid in en rondom het gebouw controleren. Zo nodig wordt er gewezen op de naleving van de veiligheidsvoorschriften en huisregels. De toegang tot het gebouw wordt bewaakt en onbevoegden worden de toegang tot het gebouw ontzegd. De portier registreert de aanwezigheid van bezoekers en informeert medewerkers over de komst van het bezoek. Overlegt met de begeleiders indien gesignaleerd wordt dat cliënten ondersteuning nodig hebben of zich anders gedragen dan normaal gesproken. De reserveringen van vergaderruimtes worden bijgehouden, de post en faxen worden in ontvangst genomen, tekstverwerkingswerkzaamheden worden uitgevoerd en formulieren worden ingevuld.

Tijdens nachtdiensten is de portier ook het eerste aanspreekpunt voor cliënten en beoordeelt op de juiste wijze of het noodzakelijk is de begeleider te benaderen of, wanneer de begeleider een slaapdienst heeft, deze te wekken in belang van de veiligheid en het welbevingen van de cliënt(en).

Wij vragen

Als portier bij de Kessler Stichting ben je gediplomeerd beveiliger en heb je bij voorkeur een BHV-certificaat en heb je kennis van de richtlijnen ten aanzien van veiligheid en hygiëne.

Daarnaast vragen wij de volgende competenties: dienstverlenende en klantgerichte instelling, goede communicatieve vaardigheden, goede beheersing van de Nederlandse taal, respectvol, beleefd en vriendelijk in persoonlijke contacten en zelfstandig opgedragen werkzaamheden kunnen uitvoeren.

Wij bieden
Interessante en afwisselende functie ingeschaald in schaal 2 (Cao welzijn, max. €2.174,-). De Kessler Stichting kent een systeem van een Individueel Keuzebudget met de mogelijkheid tot de uitruil van secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering van 8,3%. Het werken in onregelmatige diensten (dag, avond, nacht en weekend) en het werken op verschillende locaties behoort bij deze functie. Het aanvragen van een VOG (verklaring omtrent gedrag) behoort tot de procedure.

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met de afdeling P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. We ontvangen je CV en brief graag voor 22 november.  Klik hier om te solliciteren.

Over werken