Voor onze afdeling kortdurende opvang Zamenhof zijn wij op zoek naar een trajectregisseur.  


Afdeling
Zamenhof is een locatie voor mensen die dak- en thuisloos zijn. Zij kunnen minimaal zes maanden begeleiding krijgen. Verder is er een bed voor uithuisgeplaatsten. Dat zijn cliënten met een tijdelijk huisverbod. Tevens zijn er 4 bedden voor nazorg cliënten (ex gedetineerden) Locatie Zamenhof biedt een kamer, een gedeeld toilet en douche, twee woonkamers, een eetzaal en persoonlijke begeleiding. Tevens kan schuldeninventarisatie en het budgetbeheer opgestart worden. Locatie Zamenhof biedt plaats aan maximaal 69 individuele cliënten.

Functie
De trajectregisseur analyseert verzamelde informatie en stelt het ondersteuningsplan of trajectplan op, volgt, evalueert en stelt de plannen bij en is medeverantwoordelijk voor de administratieve afwikkeling bij uitstroom. De trajectregisseur werkt nauw samen met meerdere trajectondersteuners en coacht en stuurt trajectondersteuners aan.  De trajectregisseur maakt deel uit van een zelfstandig team welke op resultaten wordt aangestuurd door de manager primair proces.

We vragen
Afgeronde HBO opleiding (SPH of MWD), aanvullende kennis door opleiding en training van psychiatrische ziektebeelden, minimaal drie jaar ervaring met de doelgroep, kennis van- en ervaring met competentiegericht begeleiden.

Daarnaast vragen we de volgende competenties: analytisch vermogen, methodisch werken, mondeling en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, luisteren, integriteit, kwaliteitsgericht, flexibiliteit, persoonlijk leiderschap en samenwerken.

We bieden
Interessante functie ingeschaald in schaal 7 (CAO Welzijn, max. € 3.277-). Uitruilmogelijkheden van arbeidsvoorwaarden vanuit je individueel keuzebudget (18% van je bruto jaarsalaris) en opbouw van een eigen loopbaanbudget (1% van je bruto salaris). De trajectregisseur werkt alleen dag- en tussendiensten.

Belangstelling
Heb je belangstelling en wil je meer weten over de functie neem dan contact op met de afdeling P&O op telefoonnummer 070 – 8500520. Ben je enthousiast over de functie en denk je aan het profiel en de eisen te voldoen? We ontvangen je brief en cv graag voor 22 mei 2019. Klik hier om te solliciteren.

Over werken