button fusiepagina

Cliënten Zorg & Wonen willen een mooi balkon!

Op 11 en 12 maart doet de Kessler Stichting mee aan NLdoet. De cliënten van Zorg & Wonen willen namelijk een mooi balkon! Op onze afdeling Zorg & Wonen verblijven mensen die naast hun broze psychische en sociale toestand ook problemen hebben met hun lichamelijke gezondheid. Omdat het voor hen lastig is om er op uit te gaan, is er op de 1e etage een groot overdekt balkon waar ze met mooi weer buiten kunnen zitten.

Nu is dat balkon niet aangekleed en het nodigt niet uit om er op te gaan zitten. Een wens van de cliënten is dat de betonnen vloer geverfd wordt en dat er plantenbakken opgehangen worden. Het lijkt ons leuk als er een mooi patroon of tekening op de vloer gemaakt wordt. Kortom: we hebben deze wens aangemeld voor NLdoet en twee klussen geplaatst. We zoeken mensen die op vrijdagmiddag het balkon willen schoonmaken en de plantenbakken gaan vullen en ophangen. Zie voor meer info: http://klussen.nldoet.nl/nldoet/klus/?documentid=15034

Daarnaast zoeken we iemand die op zaterdag de vloer van het schoongemaakte balkon wil verven of wil voorzien van een mooi patroon/tekening. Voor meer info: http://klussen.nldoet.nl/nldoet/klus/?documentid=15050.

Komt u helpen?

Wij gebruiken cookies

De Kessler Stichting gebruikt cookies op deze web site. Sommigen zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl anderen ons helpen om de site en gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kunt zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet.